potykacze Śrem
admin Posted on 13:24

Co to są potykacze i czy warto inwestować w takie gadżety? 

Nie wiesz, czym są potykacze Śrem? Odpowiedź może cię zaskoczyć. Poznasz ją czytając ten artykuł. Powiemy też o gadżetach reklamowych, takich jak długopisy z nadrukiem, kubki i inne. Czy warto w nie inwestować?

Tajemnicze potykacze Śrem – Czym są?  

Potykacz to dwie stojące tablice kredowe połączone ze sobą zawiasami u góry. Chodzi o stojaki – tablice kredowe, na których zapisuje się aktualne oferty i promocje sklepów. Widział je każdy z nas. Stoją zwykle przed sklepami, biurami i tak dalej. Zwykle potykacze Śrem są ustawiane tuż obok, lub bezpośrednio w strumieniu ruchu pieszego. Dlatego nieuważny przechodzień może się o niego potknąć, stąd tak naturalne nazewnictwo. Czy warto zainwestować w potykacz? Jak najbardziej. Ile razy skusiłeś się na jakąś promocję lub poszedłeś na danie dnia do restauracji po dowiedziałeś się o nich z potykacza? Ta niepozorna forma reklamy ma wielką moc. W co jeszcze warto zainwestować?

długopisy reklamowe

Nieoczywiste formy reklam – długopisy reklamowe i tym podobne

Możliwości jest naprawdę wiele. Do tych oczywistych zalicza się wizytówka i kampanie z ulotkami. Jednak warto postawić też na gadżety, które są mniej oczywiste, ale też mogą wiele zdziałać. Co mamy do wyboru?

  • Torby reklamowe – Kto nie potrzebuje torby na zakupy? To przydatny gadżet, który cały czas jest na wierzchu i reklamuje firmę. Takie torby można rozdawać za darmo klientom.
  • Długopisy reklamowe – długopisy z nadrukiem także są praktyczne. Ludzie chętnie biorą coś, co może im się przydać. Logo firmy będzie im się przypominać za każdym razem, gdy użyją długopisu.
  • Słodycze reklamowe – Chodzi na przykład o krówki zawinięte w personalizowane papierki z logiem firmy.
  • Identyfikatory– Firma, która posiada identyfikatory dla swoich pracowników nabiera powagi.
  • Kubki z nadrukiem – Dlaczego pracownicy mieliby pić kawę czy herbatę w swoich kubkach, przyniesionych z domu, jeśli mogą mieć kubki firmowe – z logo.  

Postaw na dobrą reklamę – nie tylko w obrębie sklepu stacjonarnego, ale też w Internecie. Od reklamy wiele zależy.